Aktuality 2017

16.11.2017

Dnes jsme přidali první fotky jednotlivých štěňátek. Včera v noci bohužel uhynul poslední narozený pejsek. Narodil se za 3,5 hodiny po ostatních sourozencích a byl trochu napitý plodové vody. Měl se čile k světu, ale den po porodu se u něj pravděpodobně rozvinula infekce a začal rychle chřadnout. Cecilka se o něj odmítala starat.... Zůstalo nám tedy 7 statečných, kteří rostou jako z vody. Jejich fotky a další informace naleznete ZDE.

13.11.2017

Dnes se naší Carmen narodil vrh E In-Sitú. Na svět během noci přišlo 8 krásných standardních štěňátek. 4 trikolorní kluci, 2 trikolorní a 2 blue merle holčičky. Všichni jsou v pořádku a mají se čile k světu. Cecilka se o ně vzorně stará. Některá štěňátka ještě hledají nové páníčky. Pokud máte zájem o skvělého parťáka pro život, neváhejte nás kontaktovat :-) Štěnátka budou k odběru od 8.1.2018.

9.10.2017

Vzhledem k tomu, že na jaře Cecilka nezabřezla, nechali jsme další plánované krytí tak trochu v tajnosti a tiše čekali, jak to dopadne.... Dnes jsme si potvrdili, že je vše zatím na nejlepší cestě :-) Cecilky březost se potvrdila a na sonu jsme našli cca 7 štěňátek. Otcem vrhu je Elixír lásky Leneli. Pro oba rodiče je to první potomstvo, tak jsme moc zvědaví, jak se maličcí povedou! Předpokládaný datum narození tricolorních a blue merle štěňátek je okolo 14.11.2017. Štěnda půjdou do světa očkovaná, čipovaná, s Europasem, vyšetřená na oční vady ve věku 7 týdnů a geneticky testovaná na MDR1.

Pokud budete mít zájem o štěndo od nás, neváhejte nás kontaktovat :-)

sono_E

20.3.2017

Téměř po roce se hlásíme s aktulizacemi....

- Do sekce krátkosrstých kolií jsme přidali stránku naší Cecilky (Carmen In-Sitú). Minulý rok se jí dařilo na výstavách. Splnila podmínky pro udělení titulu JCH CZ a k získání titulu CH CZ jim zbývá pouze jeden CAC...tak doufáme, že se zadaří.

Dnes jsme byly s Cecilkou na krytí za nádherným modrým psem Diplomat Leneli....za měsíc budeme moudřejší....zda se na vše podařilo ;-)

deli

- v roce 2016 jsme se s Tracym zúčastnili několika závodů a myslím, že na naše poměry víc než úspěšně ;-) Podařilo se nám několikrát umístit na venkovních hobby závodech a dokonce vyhrát Semické derby! Také jsme dokončili kompletní závody v Semicích, čímž má Tracy splněnou výkonnosti T (!!) spřežení. V Pardubicích jsme se bohužel mou chybou diskvalifikovali (minuli jsme jeden povinný průjezd na trati).... Pilně nadále trénujeme a chystáme se na sezonu 2017!

martonsemice

 Aktuality 2016

Aktuality 2015

Aktuality 2014

Aktuality 2013

Aktuality 2012

Aktuality 2011

Aktuality 2010

Aktuality 2009

TOPlist  

Kontakt:
Tereza Velková
e-mail: tereza.velkova@seznam.cz
mobil: 777 027 036